Twoje zamówienie

Smak Włoch w Twoim domu
Nasza restauracja stała się przez kilka ostatnich lat jednym z najjaśniejszych punktów na kulinarnej mapie Białegostoku. Niezależnie od rodzaju dania, każde z nich przygotowywane jest z najlepszych włoskich składników, starannie wyselekcjonowanych przez naszego szefa kuchni.
Właśnie to sprawia, że Bella Vita to idealne rozwiązanie bez względu na charakter spotkania, które planujesz urządzić. W naszym menu znajdziecie propozycje odpowiednie zarówno na lunch z przyjaciółmi, jak i na romantyczną kolację we dwoje. Świetnie odnajdą się u nas poszukiwacze nowych, zaskakujących smaków, a także miłośnicy bardziej klasycznych smaków Italii.
Sekretem naszego sukcesu jest miłość do tego co robimy - każdy w naszym zespole stara się jak najlepiej współtworzyć to miejsce. Miejsce, do którego sam chciałby przychodzić. Od niedawna wprowadziliśmy opcję dowozu - abyście nawet w zimny, grudniowy wieczór mogli cieszyć się najlepszymi włoskimi pizzami w Białymstoku.
Najwyższa jakość dań i ich składników, szybka dostawa oraz pomocna obsługa, sprawiają że każdy kto choć raz coś u nas zamówił, wkrótce staje się naszym stałym klientem. Jak będzie w Twoim przypadku? Nie czekaj i jak najszybciej się przekonaj.
Prawdziwie włoski klimat w Twoim domu? Tylko z pizzą Bella Vita.

Pizzeria Bella Vita Pizza